Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Díky za akci!

Goto down 
+8
Thoron
Mills
Speedy
Bludra
Phantom
Saccard
Maranch
Shinoki
12 posters
AutorZpráva
Shinoki

Shinoki


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 03. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime28.09.08 21:43

Chtěl bych moc poděkovat organizátorům za skvělou akci, která se podle mého povedla a moje účast na dalších ročnících je 100% jistá.Dál bych chtěl poděkovat Maranch za skvělý vedení upírů a lykanům s lidma za skvělý souboje.Pak chcí moct poděkovat Jaticovy(myslím že to byl Jatic ale 100% jistej si tím nejsem)za skvělou spolupráci na hřbitově a pak při úspěšným útoku na lycanskou základnu.A pak bych chtěl moc poděkovat tý partičce pěti lidí co s náma šla na lykany útok sice nevyšel ale sranda to byla Very Happy .Zavěrečka byla sice trošku nepřehledná ale sranda to byla taky zvlášť pro ty ostatní když jsem tam zakop o ten stojan Very Happy .Ještě jednou moc dík za akci.

Shinoki
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 13:43

Tak to jsme rádi že ses bavil, je pravda že to neprobšhlo bez problémů, ale pořádně akční záležitost to doufáme byla. Z chyb jsme se poučili a příště se to obejde bez nich, i když se třeba zase přidají nové. :-) Hlavně bychom chtěli poděkovat všem hráčům že přijeli a doufáme že si každý na Underworldu našel alespoň jednu věc nebo zážitek, na který bude rád vzpomínat.

A co se týče Shinokiho tak úplně luxusní kostým a za akčnost příště určitě dostaneš něco do začaátku, už za tu távěrečku - decimace výrobní linky byla okouzlující. cheers
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Saccard




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 29. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 17:09

Taky bych rád poděkoval za akci, byl to opravdu dobrý zážitek, užitečná zkušenost a posezení v hospodě se taky počítá. No, závěrečná bitva byla..., řekněme zvláštní a dost odlišná od všech ostatních situací, do kterých jsem se během hry dostal. Jinak absolutně skvělou pasáží bylo zajeti živého lykana a jeho následný pobyt na Military Base..., dotyčnému (jehož jméno buhužel neznám), bych za to rád poděkoval a dokonce mu nezazlívám pomstu, kterou spáchal na mé osobě o něco později...
Maranch a Walor: Za tu skvělou práci jste si zasloužili víc pořadatelského štěstí, než se vám dostalo. Myslím ale, že kdo opravdu chtěl, ten si našel zábavy dost a dost. Takže nezbývá, než se těšit na čtyřku...
Návrat nahoru Goto down
Phantom




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Shrnutí   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 18:42

Shrnutí za jednotku "Hotel 1-0" (Amíci)

Úvod
Akce byla poměrně slušná, akorát musím vytknout, že pokulhávala komunikace (aspoň na straně human army) , bylo zde mnoho informačních šumů. Například s tim profesorem u altánku nebo jak jsme šli s Elise pro barmanku, ale zjistili jsme až na místě, že quest se měl konat před 30 min a byl zrušen.

Boje
Většina bojů byla pro nás chaotická, neměla řád nikdo nevěděl po kom střílet, obzvlášť když se tam najednou objevili jakýsi "duchové" , právě kvůli tomu šumu jsme něvěděli o co jde.
Akce "červená karkulka" fakt neměla chybu. Nebo přepad u altánku (chudák ten lycan v těch džínách jak se tam plížil, dostal jich fakt hodně z 10m Twisted Evil ).

Lidé
Tak k tomu nemám žádnou výtku, protože larpáci jsou prostě larpáci Wink = pohoda, klídek a ne jako někteří lidé na softu.
Human Army, taky super lidé. O wikinzích jsem slyšel poměrně špatné věci, ale o hru potvrdili opak.

Děkuju všem..
Návrat nahoru Goto down
Bludra

Bludra


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 19:02

Svůj názor jsem už sice vyjádřil jinde, ale připojuju se s poděkováním. Akci jsem si užíval až ke konci, kdy jsem kvůli strašlivé zimě zbaběle utekl z finální bitky (a to jsem statečně šel jako jeden z prvních).

Taky bych chtěl poděkovat všem, co přijeli a podíleli se na atmosféře nočního města plného upírů a vlkodlaků... Pár kralupáků už se mně ptalo, co to tady bylo za divnej sjezd Very Happy

A taky by mě zajímalo, kdy budou fotečky...
Návrat nahoru Goto down
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: fotky?   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 19:48

ahoj

Akce byla fakt povedena moc se nam to libilo, atmoška uplně k nezaplacení
hlavně ty fighty(občas v zápalu boje kopanec do rozkroku, ale to je vedlejší :-D)
Celé Wiking squadře se to líbilo , jsem rád že očištujem svou povest od křivd které na nás už několikrát byly uvaleny

zárověň připojuji pár fotek které jsme pořídily
http://rommel.rajce.idnes.cz/underground/
http://gsk.rajce.idnes.cz/AS_Kralupy_n.vl._UPIRI_vs_LYKANI_vs_HUMAN_27.9.08/
a jeste bych se chtěl zeptat zda má ještě nekdo nějaké fotky:-D


Naposledy upravil Speedy dne 29.09.08 21:01, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 20:22

Abysme řekli pravdu, báli jsme se že bude panovat všeobecná nespokojenost, protože je pradva že se vyskytly komunikační problémy a vzniklé šumy, např. stříbrné kuličky a duchové stáli někdy opravdu zato. :-) Největší odměnou je nám ale Vaše spokojenost, hlavně že jsme zaujali i skupinu Winkings, která se do pro ně neznámého světa vžila opravdu na výbornou. Díky kluci!

Fotky co nejdříve dodáme, pokud jste ještě někdo fotili, budeme rádi když nám snímky také zašlete.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Mills




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Dotaz   Díky za akci! Icon_minitime29.09.08 22:11

Vše co jsem měl na srdci, už za mě napsal Phantom. BTW: kdo byl ten lycan co to tam nahoře u altánku tak schytal do svého vystrčeného pozadí? A pak bych se mu chtěl taky omluvit, páč sem mu taky nadělil několik BBeďarů do ehm. Lituju tě a nechtěl bych bejt v tvý (ikdyž chlupatý) kůži...
Návrat nahoru Goto down
Thoron

Thoron


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime30.09.08 0:33

Ten likan jsem byl asi já Very Happy ... tak ne že by to nebolelo ale ja jsem už docela zvyklí jen co má člověk dělat když na něj miří min 5 airosfťáku on leží na zemi a ptají se ho jeslti je mrtví když kulky nás nezabijí a když řekne že ne přijde další dávka Sad ... ale co nakonec jsem aspon tímto krokem donutil ostatní likany at po vás jdou a to ne že by se vás nebáli (bolelo to jako svině Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime30.09.08 19:01

Zdravím všechny

Jak již zde Speedy napsal,byly jsme spokojeni a za sebe jenom to,že sem byl ztahaný jako kotě,ale kvůli tomu sme tam byly,abychom si to užili,fakt super nálada a hlavně lidi kolem.Jiná atmosféra a zážitky fatální.V době moru se potácíme jako dementi"Ghull"městem za svou kořistí,když najednou nás napadnou příšerky a jednoho z nás dostanou jako kořist,ten tak zešílel amokem,že mě tam skopal.Inkasoval sem ji přimo jeho kolenem do kulí takovou silou,že sem nevěděl,kde mám mandle. Pohled na nás jak si to lámem městem byl úchvatný.
V baru kolem třetí raní si dopřáváme něčeho teplého,když v tu chvíli cítíme možnost vzít kůl vyběhnout ven a bodat a bodat,několikrát sem byl přetažen nějakýma hráběma po zádech až sem se natáh na zem,ale pár jich šlo se mnou.
Takhle si vybít baterky nedokážem ani na softu:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Jatic




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 30. 09. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime07.10.08 21:33

No, musím uznat, že se mi na akci taky líbilo. Tímto se chci tak trochu omluvit za stříbrné kulky(které byli opravdu schválené a regulerně koupené byl to další následek šumu) i za "duchy" Bylo nám řečeno, že máme ignorovat všechno. Tak jsme ignorovali všechno. Tímto bych se ale pozastavil nad tím, proč někteří z Vás, když viděli, že mě nedokáží zranit se na mne vrhali v dalších a dalších a dalších vlnách? V životě mě nenapadlo, že ve dvou vyvraždíme celé město.(utekli nám jen dva(ano Janusi, krásné RP))
Dále bych se rád omluvil všem lykanům, které jsme povraždili(ať už stříbrem, nebo při dvoučlenném nájezdu Very Happy )
No, akci jsem si nakonec učil, až na finální bitvu, kterou jsem taky vzdal, ačkoliv jsem byl nadopovanej kouzlama. No, hrnout se první proti armádě byla kravina.
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime07.10.08 21:53

To, co napsal Jatic, je slovo do slova pravda... Další skvělý upír co se plně zhostil své role... cheers
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Walor
Admin
Walor


Poeet p?íspivku : 8
Age : 35
Registration date : 03. 08. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime09.10.08 17:33

Teď bych chtěl poděkovat především já, a to vám všem co jste dorazili do Města Underworld a zúčastnili se této, jak již bylo řečeno, ponuré, městské a navíc i fatální akce. To s jakou vážností a zápalem jste všichni vzali "kostýmovou povinost" bylo pro mě překvapivé, všichni od přikrčených zakožešinovaných Lykanů, přes Upíry a jejich detailní kostýmy a samozřejmě až po Lidskou Armádu s jejich jak jsem si všiml obvykle nejmilejšími zbraněmi, tak všichni dokonale tvořili atmosféru na 100%. Tvrdá bitva to být měla, takže k tvrdosti zásahů chci říc jen: příště razatně méně dostupná AEG, lepší koordinace armády a přesto doporučuji stále více odvahy. Ti kluci toho totiž prostě i hodně trénujou.
Tím se dostávám k tomu že se chci také omluvit, právě za opravdu špatnou informovanost a to především u lidské armády, kde nám selhal hlavní komunikační kanál. A také se chci omluvit za mírnou předimenzovanost larpových prvků ve hře. Příště míň ekonomie, míň rozsáhlých questů a víc vybraných atraktivních míst pro souboje.
Chápu že když člověk v noci přijede do města nechtějí se mu příliš shánět předměty ale spíš by asi střílel. Doufám a pevně věřím tomu, že další ročník bude pohodovější, a přitom o to zábavnější.
Návrat nahoru Goto down
http://underworld-city.heavenforum.com
Draco

Draco


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Location : http://das-airsoft.wz.cz
Registration date : 09. 10. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime09.10.08 23:41

Chtěl by poděkovat všem organizátorům za dobrou uw akci na která jem byp po 1 a určitě né naposledy těšim se na váz zase další rok. Softu zdar.
Návrat nahoru Goto down
http://das-airsoft.wz.cz
Draco

Draco


Poeet p?íspivku : 6
Age : 31
Location : http://das-airsoft.wz.cz
Registration date : 09. 10. 08

Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: fotky.   Díky za akci! Icon_minitime09.10.08 23:56

to jsem se tech fotek nahledal Very Happy a to jem jen na 1 z nich . Jsem ten nejméně vybavenej človiček co tam snaz byl Very Happy ale slibuju ze do příště to napravym , protože už teď mám pořádnou zbraň aug od clasic army (adresa)- http://www.airsoftguns.cz/detail.php?&id=927 a nove maskace (blůza , helma a svítilna ) už jen zbýváj . Kalhoty , boty a taktická vest a je to příšte to bude jina tak zatim softu zdar. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://das-airsoft.wz.cz
Sponsored content





Díky za akci! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Díky za akci!   Díky za akci! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Díky za akci!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Hlavní-
Přejdi na: