Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ohlasy na Underworld City III.

Goto down 
+2
Phantom
Maranch
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime29.09.08 13:44

o se Vám líbilo a naopak nelíbilo na letošním ročníku středoevropského konfliktu?
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Phantom




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime29.09.08 18:48

Aby to bylo vše pohromadě vyjádřil jsem se do hl. fora.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime29.09.08 19:57

taky, moje(naše WIKINGU) v hl. foru
Návrat nahoru Goto down
Phantom




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Ghůlové   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime29.09.08 21:30

Návrat nahoru Goto down
Mills




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Ghůlové / wikingové   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime29.09.08 21:59

myslim že to ghůlování si wikingové opravdu vzali k srdci... a zvlášť s tou demencí to bylo vynikající.... cheers
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime30.09.08 19:10

No popravdě řečeno na kraviny sme bohove.Se ještě divim,že máme všechny kosti na svém místě.Tahle role nám sedla.Je to sice mimo mísu,ale hrajem třeba ragby o půlnoci s bochníkem chleba.Jsme parta bláznů co se nechce nudit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime30.09.08 21:11

Speciálně wikingy bych chtěla pochválit. To jak se zhostili role a jak si davali uplne jiny svet nez na ktery byli zvykli, bylo fakt unikátní. Fantasáci se od Vás mají co učit, prostě vynikající výkon, a hlavně že jste se bavili - doufám že až si vzpomenete na Kralupy budete se smát. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime02.10.08 16:46

No na dalším ročníku bychom se rádi ukázali znovu"pokud to bude možné."
Ale jednu výtku mám,nejsem sice z těsta.trochu mě vadilo to prostředí v tom baru.Doslova sem se tam přilepil k podlaze,tedy ke koberci.Jinak vśe OK.
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime03.10.08 10:46

Určitě s Vámi počítáme, budou provedeny jisté změny, nebo spíš uvytvořen takový patch pro opravu chyb, ale jádro pravidel zůstane protentokrát stejné. Nebude se tolik řešit ekonomika a další věc, která Vás možná zamrzí je, že se nebude střílet dávkami nebo značně omezeně, ale tuhle věc musíme ještě vyřešit pravidlově a zároveň tak, abyste se vyžili jako vojáci stejně dobře, to už se vymyslí, na pilování máme celý rok.
Hospodu jsme sehnali na poslední chvíli, tu čtvrt eoku zamluvenou nám majitel odřekl týden předem, takže příště rozhodně bude něco ideálnějšího... Nicméně stejně jsme personálu vděční, teplo ve tři ráno docela bodlo. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime03.10.08 12:38

Asi takhle pálit dávkama stejně nemá smyslu,protože je to za 1.dosti bolestivé.za druhé si myslim i neefektivní.Proto střelba jednotlivými ranami je na místě.Chceme si to užít a ne se hádat kdo komu co způsobil za zranění.Plně tě podporuji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime03.10.08 15:06

Rommel napsal:
No popravdě řečeno na kraviny sme bohove.Se ještě divim,že máme všechny kosti na svém místě.Tahle role nám sedla.Je to sice mimo mísu,ale hrajem třeba ragby o půlnoci s bochníkem chleba.Jsme parta bláznů co se nechce nudit.

To je mi jasný když sem vás viděl na začátku.Stačilo se trochu napít a šlo to s váma z kopce
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime05.10.08 14:53

Marpo napsal:
Rommel napsal:
No popravdě řečeno na kraviny sme bohove.Se ještě divim,že máme všechny kosti na svém místě.Tahle role nám sedla.Je to sice mimo mísu,ale hrajem třeba ragby o půlnoci s bochníkem chleba.Jsme parta bláznů co se nechce nudit.

To je mi jasný když sem vás viděl na začátku.Stačilo se trochu napít a šlo to s váma z kopce

Kdo pak z nás po výzvě asi hodinu od začátku pálil dávkami?Hromadně sme se dohodli,že to tak nejde a dodržovali sme to.
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 10:32

I když pár jedinců nedodržovalo krátkou dávku, nemůžou se všichni vojáci házet do jednoho pytle... Pivko si dal asi každý, konec konců jsme na LARPu a ne v kostele. :-) Nikoho opilého jsem ale nepotkala, takže myslím že s tím problém nebyl. LARPové osazenstvo není zvyklé dostávat takové zásahy a proto to příště uděláme jinak, i když to byla zajímavá změna.

Mno a jinak, na jaro připravujeme softovou akci - těšte se, nebo se bojte, začínám na tom pracovat...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 15:57

Maranch napsal:
I když pár jedinců nedodržovalo krátkou dávku, nemůžou se všichni vojáci házet do jednoho pytle... Pivko si dal asi každý, konec konců jsme na LARPu a ne v kostele. :-) Nikoho opilého jsem ale nepotkala, takže myslím že s tím problém nebyl. LARPové osazenstvo není zvyklé dostávat takové zásahy a proto to příště uděláme jinak, i když to byla zajímavá změna.

Mno a jinak, na jaro připravujeme softovou akci - těšte se, nebo se bojte, začínám na tom pracovat...

Já se teda bojim dostal jsem na blízkost 1m dávku 5 kuliček do nohy
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 17:04

Marpo napsal:
Maranch napsal:
I když pár jedinců nedodržovalo krátkou dávku, nemůžou se všichni vojáci házet do jednoho pytle... Pivko si dal asi každý, konec konců jsme na LARPu a ne v kostele. :-) Nikoho opilého jsem ale nepotkala, takže myslím že s tím problém nebyl. LARPové osazenstvo není zvyklé dostávat takové zásahy a proto to příště uděláme jinak, i když to byla zajímavá změna.

Mno a jinak, na jaro připravujeme softovou akci - těšte se, nebo se bojte, začínám na tom pracovat...

Já se teda bojim dostal jsem na blízkost 1m dávku 5 kuliček do nohy
To si chlap,že bojíš?Kolikrát sem ji schytal do obličeje.Jinak si pořídim manuálku"nějakýho toho Gločka" na další ročník a kůl.A svýho mazlíka si nechám jen pro fotografy afro .
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 19:56

nemáš se čeho bát
6mm "plastová" BB kulička ještě nikoho nezabila
a navíc, někdy je mnohem lepsi dostat dávku dejme tomu třeba před prsty, než jednotlivkou do napnuté hýždě(vím o čem mluvim, jednou sem tam vzádu vypadal jak beruška ale to je jiná :-D )
navíc i při střelbě jednotlivou ranou z AEG dokaže člověk vyvynou takovou rychlost že to je jak dávka....

lol!
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 22:29

OUH!!!Fakt díky za útěchu a upozornění jenže já sem o tom nevěděl jsme s klukama seděli a pak nás střelili ze zadu Very Happy


Příště si udělám kryt ze železa lol!
Návrat nahoru Goto down
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime06.10.08 23:47

Marpo napsal:
OUH!!!Fakt díky za útěchu a upozornění jenže já sem o tom nevěděl jsme s klukama seděli a pak nás střelili ze zadu Very Happy


Příště si udělám kryt ze železa lol!
nevim co řešíš dit to jen štípe, jsi přece chlap ne?
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 0:38

Mno jo štípou, ale dostala jsem do obličeje, menší stroupek, no ale když na mě někdo střílí elektrikou a navíc může, musím s tím počítat a dávat si dobrý pozor, koho mám za zády nebo kdo na mě útočí...

A jinak:

na jaře plánujeme DAWN OF THE DEAD, noční akci v opuštěném neobydlém prostoru (např. Milovice nebo Ralsko). Je tvořená speciálně peo vojáky, tzn. že elektriky a veškerá výbava povoleny, zřízením jde o čistě softovou akci s fantasy prvky, které Vás na UW zaujaly, jako např. získávání léků na checkpointu, nějaké ty herní bonusy a hlavně ghůlové. Zabil Vás? V tom případě jste na jeho straně, pokud Vás někdo nevyléčí nebo u sebe nemáte lék...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 16:05

Na ty akci musí být jen ty elektriky nebo může být i normální zbraň?
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 19:34

No jestli chceš normální zbraň.Mám doma jednu raketu země- vzduch-země,je spolelivá
Twisted Evil affraid
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 21:55

Lidi tam pojedou i s manuály, co jsem slyšela, ale pozor, tahle akce bude vážně zcela softová a brutální, takže pozdější stěžování na ostré zásahy nebereme. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 22:06

JEJKY!!!Tak to jsem OFFLINE
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime07.10.08 22:27

to si řikáš chlap?Týden před UW jsme byly na dětském AS táboře a byla tam holčina,které sem vzdal hold vzhledem k jejímu věku a velikosti dospělého rákosníka.Zkus ji tam najít.Ohlasy na Underworld City III. #Fotografia1028
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime09.11.08 16:08

Vojáci, zvládli byste Underworld příští rok jen s manuály nebo by Vám to hodně vadilo? Elektriky by bylo možné sehnat jen výjimečně, ale pár by jich ve hře bylo...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Sponsored content





Ohlasy na Underworld City III. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy na Underworld City III.   Ohlasy na Underworld City III. Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ohlasy na Underworld City III.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Underworld City IV

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Human Army-
Přejdi na: