Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Líbilo se mi to :D

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Líbilo se mi to :D Empty
PříspěvekPředmět: Líbilo se mi to :D   Líbilo se mi to :D Icon_minitime02.10.08 18:58

Ahoj.Tady Marpo ten nejmenší.Chtěl bych se zeptat kdy bude další Underworld nebo jiné akce.Mohou být klidně jen schůzky upíru nevadí.Dej mi vědět Maranch prosím.Děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Líbilo se mi to :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbilo se mi to :D   Líbilo se mi to :D Icon_minitime03.10.08 10:52

Ahoj, na jaře budou minimálně dvě další akce, jedna pro airsoftaky a druha ryzi fantasy, jinak doporučujeme stránky ASP, na jejichž akcích teď nejspíš budeme častěji, některé jejich členy jste mohli potkat na letošním UW. Dokud nebudeme mít vlastní stránky pro naší skupinu, tedy mě a walora, budeme to řešit tady na foru, takze staci sem tam nahlednout.

Ale chtela bych te moc pochvalit za odvahu, i mamu, protoze jste se skvele zapojili, i mezi strelby davkou, obavala jsem se ze vas to odradi, ale to jak jste hrali, i kdyz jsem vetsinou neco musela resit, doslechla jsem se toho hodně, díky že jste přijeli fakt jste byli hustý. cheers
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Líbilo se mi to :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbilo se mi to :D   Líbilo se mi to :D Icon_minitime04.10.08 8:10

Maranch napsal:
Ahoj, na jaře budou minimálně dvě další akce, jedna pro airsoftaky a druha ryzi fantasy, jinak doporučujeme stránky ASP, na jejichž akcích teď nejspíš budeme častěji, některé jejich členy jste mohli potkat na letošním UW. Dokud nebudeme mít vlastní stránky pro naší skupinu, tedy mě a walora, budeme to řešit tady na foru, takze staci sem tam nahlednout.

Ale chtela bych te moc pochvalit za odvahu, i mamu, protoze jste se skvele zapojili, i mezi strelby davkou, obavala jsem se ze vas to odradi, ale to jak jste hrali, i kdyz jsem vetsinou neco musela resit, doslechla jsem se toho hodně, díky že jste přijeli fakt jste byli hustý. cheers

Prosím tě moc to doopravdy nepřeháněj já sem spíš utíkal nebo se schoval Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Líbilo se mi to :D Empty
PříspěvekPředmět: Re: Líbilo se mi to :D   Líbilo se mi to :D Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Líbilo se mi to :D
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Vampires-
Přejdi na: