Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chopnost: kousnutí

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Duffy




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 10. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime12.08.08 18:14

1.) Schopnost kousnutí budou mít všichni upíři?
2.) Jak to bude vypadat v praxi?
3.) Prakticky to znamená, že ho to zabije a nezáleží na tom, co má na sobě? Třeba kevlar nebo titan armor? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Walor
Admin
Walor


Poeet p?íspivku : 8
Age : 35
Registration date : 03. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime13.08.08 21:21

1) Ano, tato schopnost je vrozená každému upírovi.
2)V praxi přistoupíte buď k mrtvole a zahrajete že jí kousnete a tam pak neni co řešit, nebo se můžete pokusit kousnout i člověka živého tomu pak musíte minimálně položit ruce na krk. + RP se samozrejme meze nekladou.
3)Jakákoli zbroj v tech místech kousnutí samozrejme zabrání. Přece si nechcete vylámat ty svoje zoubky :-)
Návrat nahoru Goto down
http://underworld-city.heavenforum.com
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime03.10.08 15:01

Walor napsal:
1) Ano, tato schopnost je vrozená každému upírovi.
2)V praxi přistoupíte buď k mrtvole a zahrajete že jí kousnete a tam pak neni co řešit, nebo se můžete pokusit kousnout i člověka živého tomu pak musíte minimálně položit ruce na krk. + RP se samozrejme meze nekladou.
3)Jakákoli zbroj v tech místech kousnutí samozrejme zabrání. Přece si nechcete vylámat ty svoje zoubky :-)

To teda nechci!Čím bych si pak dal pití Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime06.10.08 22:30

Jo a Walore chtěl bych se zeptat jestli mohu kousnout i na nějakou končetinu a byl by pak můj glejt?A platí to i přes koupený kevlar?
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime07.10.08 0:45

Kevlar žádný upír neprokousne... A co se týče kousání do rukou, nebylo by to ani upírské, ani RP.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime07.10.08 16:07

Aha děkuji ti
Návrat nahoru Goto down
Sybrakos




Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Location : Česká Lípa
Registration date : 25. 03. 09

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime25.03.09 19:46

No,tak se hlásím za upíry.Rád bych to udělal na půl,v levé ruce pistoli a v pravé nějaký pořádný meč.Mohl bych nosit kabát a pod ním nějaké tmavé oblečení?A co ty umělé zuby,co se prodávají ve sranda obchodech?Taky mě lákají oční stíny...Prostě bych chtěl být noir upír jako vyšitý Laughing
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime26.03.09 11:14

No zuby ti kdyžtak můžu koupit v praze, mají ty dva nalepovací, ale spíš tu půjčím svoje, protože já si je vzít nemůžu aby mi bylo dobře rozumět a šišlám v nich... No a letos vyhlašuji styl Hellsing, minimálně já jdu v červené.

Henry neboj, než vyrazíme do ulic velkoměsta, doma se zmalujeme k nepoznání... Bílýho make-upu mám dost. :-D
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Sybrakos




Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Location : Česká Lípa
Registration date : 25. 03. 09

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime26.03.09 19:35

Maranch napsal:
No zuby ti kdyžtak můžu koupit v praze, mají ty dva nalepovací, ale spíš tu půjčím svoje, protože já si je vzít nemůžu aby mi bylo dobře rozumět a šišlám v nich... No a letos vyhlašuji styl Hellsing, minimálně já jdu v červené.

Henry neboj, než vyrazíme do ulic velkoměsta, doma se zmalujeme k nepoznání... Bílýho make-upu mám dost. :-D

Tak to jo,budu vypadat určitě zajímavě alien Asi si kvůlu tobě vezmu nějakou rudou kravatu:-D
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime27.03.09 12:13

Tak jo, já si vezmu taky rudou kravatu a bude! Hh nějak poslední dobou ladíme. :-)
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Sybrakos




Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Location : Česká Lípa
Registration date : 25. 03. 09

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime27.03.09 19:58

Maranch napsal:
Tak jo, já si vezmu taky rudou kravatu a bude! Hh nějak poslední dobou ladíme. :-)

Taky si myslím lol! Možná že si na boty dám i rudé tkaničky-když už tak už
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime28.03.09 14:36

Hh abysme pak ale nyvypadali jak banda nácků... :-D
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Sybrakos




Poeet p?íspivku : 7
Age : 35
Location : Česká Lípa
Registration date : 25. 03. 09

Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime29.03.09 18:51

Maranch napsal:
Hh abysme pak ale nyvypadali jak banda nácků... :-D

Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chopnost: kousnutí Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chopnost: kousnutí   Chopnost: kousnutí Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chopnost: kousnutí
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Vampires-
Přejdi na: