Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výroba kostýmu a morfů

Goto down 
+4
Marpo
Pes1961
Thoron
Maranch
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime18.09.08 11:25

V téhle místnosti s námi můžete jak kompletaci kostýmu, tak výrobu pařátů a vůbec všeho vybavení. Pro ty z vás, kterým se nechce s pařáty vyrábět nebo si myslí, že by to nezvládli, vyrobíme vám je z apoplatek na materiál 100 Kč, který se bude po domluvě vybírat u registrace.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Thoron

Thoron


Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime19.09.08 0:17

Já bych si chtěl obědnat kompletní kostým kolik by to stálo? bounce Very Happy sunny
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.10.08 13:23

Maranch napsal:
V téhle místnosti s námi můžete jak kompletaci kostýmu, tak výrobu pařátů a vůbec všeho vybavení. Pro ty z vás, kterým se nechce s pařáty vyrábět nebo si myslí, že by to nezvládli, vyrobíme vám je z apoplatek na materiál 100 Kč, který se bude po domluvě vybírat u registrace.
Super rád bych si vyrobil kostým vlkodlaka. Ale nevím jak na to. Může mi někdo poradit?
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.10.08 17:07

Urcite Underworld je sice za nami ale poradime co konkretne chces vyrabet?
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.10.08 17:22

Kostým vlkodlaka, ale žádný maškarní nesmysl. Mám látku jako srst, představoval bych si kombinézu ale i s tlapama a pařátama. Masku.
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.10.08 17:25

Underworld už nefunguje? To by byla opravdu škoda. Já ho objevil až dnes.
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.10.08 22:13

Byl tuto sobotu... Jestli mas kozesiny, staci je nasit na nejake zakladni obleceni, dulezity je docela hrb, da se vyresit batohem pod kostymem, jinak masku doporucuju koupit z ptakovin, letos jich bylo na Uw hodne a vypadly vazne luxusne. Na paraty staci karimatka, karton a rukavice, ale muzes se inspirovat i na fotkach z lonska, letosni pridame.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime04.10.08 14:07

Pařátky z kartonu rukavic a karimatky. Můžeš nějak přiblížit?
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime04.10.08 20:18

Marnach mně by jenom stačilo prosím říct jak vyrobit pařáty a hlavu lykana pro tátu.Další akci prý jede s náma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime05.10.08 11:52

Hlava se fakt dá koupit na netu a mají dost dobrý. Jinak na ruční výrobu mám "kopyto".
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime05.10.08 12:38

ok děký pejsku
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime05.10.08 12:49

Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime06.10.08 12:38

Vezmeš pracovní rukavice, karimatku, karton a kobercovku, nejlepsi je Power tape. Z kartonu vystřihneš dva delší pařáty (cca 50 cm), tvar si vymysli jaký se ti líbí, já preferuju "trojúhelník" s jednou stranou u špice zaoblenou, a jeden kratší pařát na palec. Karton prilozis na karimatku a obkreslis s pridanim 1 cm na obou okrajich, a techto dilu vystrihnes dvakrat tolik, tzn. čtyři dlouhé a dva krátké na jednu rukavici. Kartonove sablony vlepis mezi malicek a prstenik, mezi prostrednicek a ukazovak a tu kratsi z vnejsi strany na palec. karimatkove casti prilepis na vnejsi hrany prstu, tzn ze az je slepis dohromady, budou vrstvy vypadat nasledovne: karimatka, prst, karton, prst, karimatka. Palec se dělá obdobně, ale jelikož okolo jednoho prstu, je to karimatka, palec, karton, karimatka. Nakonec vsechno oblepis paskou a nezapomenout na dlan, která jistí všechny pařáty.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime22.10.08 17:26

hej pse chtěl bych ti moc poděkovat za ten tip už jí mám
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime22.10.08 23:23

Není za co
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime23.10.08 22:02

děkuji i maranch už je vyrábim
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime01.11.08 22:40

Já se o to snažil, ale nějak jsem to nepochopil. Jinak už mám celý kostým hotový, krom těch tlapiček
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime02.11.08 10:35

Doufám že to máš pevný mám totiž obou ruční zbraň na jedný straně palcát na druhé kopí
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime02.11.08 11:28

Měl jsem pocit, že jsi lycan. Takže bys měl být na mojí straně.
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime02.11.08 21:54

Jako že jsem tvůj kámoš tak tě nezabiji
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime06.11.08 11:59

Omlouvám se za vpád do debaty, ale obouruční kopí do jedné ruky? scratch
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime07.11.08 8:44

Amo.Vím že to zní blbě ale doufám že je to povolené ten klacek(násada) má 1m délku a na jednom konci jsem udělal 20 cm kopí a na druhém 20 cm palcát s ostny.Až budu mít spravenou webkameru pošlu ti obrázek
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime07.11.08 11:42

Asi jsem nejaka zmatena nebo co, takze je to jeden klacek s palcatem na jedne strane a ostrim na druhe? To by bylo v pohodě...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime07.11.08 13:17

Správně.Já jenom že je to silný
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime07.11.08 14:18

Ale přirozené zbraně lycanů jsou tesáky, pařáty s ostrými drápy a nečekaný útok ze zálohy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Výroba kostýmu a morfů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výroba kostýmu a morfů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Lycans-
Přejdi na: