Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Výroba kostýmu a morfů

Goto down 
+4
Marpo
Pes1961
Thoron
Maranch
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 16:12

Pes: To ano, Marpo je totiž u mě (u upírů). Zaběhli jsme v debatě kousek stranou. Arrow Každopádně s tebou plně souhlasím, vlkodlaci pobíhají, vyjí, touží po krvi, na své oběti skáčou ze zálohy a využívají svou rychlost a brutalitu. Twisted Evil

Marpo: Silné to sice je, ale ovládat to, to už je věc jiná. :-) Ne že bych tím chtěla říct že s tím nebudeš umět zacházet, s trochou tréninku se s Tebe stane určitě zabiják. Stačí jen neprasit, tzn. nemlátit s tím hlava nehlava, a je to v pohodě. Razz
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 17:32

Maranch:Můžu tě ujistit že doma trénujeme s mamkou.Teď si radší dělám i pařáty kdybs to náhodou nedovolila.Pěkná fotka Very Happy

Pes:Jestli mi to uděláš a já se leknu tak zdrhnu a pak si tě někde od chytim a pěkně tě tam rozpíchám kopím lol!
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 17:37

Pokud by tě to zajímalo tak tohle dostanu k Vánocům http://www.airsofthouse.cz/STTi-(ch)-G36-RIS-detail-zbozi-5115.html
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 18:50

Asi by sis měl ujednotit kam patříš. Tohle je spíš pro ty přihlouplý humany
Návrat nahoru Goto down
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 19:26

Pes1961 napsal:
Asi by sis měl ujednotit kam patříš. Tohle je spíš pro ty přihlouplý humany
přihlouplý humany?? aby ti ty human's neprocedily kule prez zuby Cool Twisted Evil
Laughing Laughing Laughing Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime07.11.08 23:37

Ach ta rasová nenávist... Evil or Very Mad

Marpo: Teda takový přípravy. Shocked To koukám... To je všechny rozsekáš, ne? :-) No tohle jedna z fotek na Miss airsoft, dám link až bude hlasování...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime08.11.08 13:14

ani ne, ja mam celkem rád štěňata:-D
ale občas se najde buldok:-D


Naposledy upravil Speedy dne 09.11.08 20:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime09.11.08 16:08

Maranch:Děkuju je lepší být jištěný Very Happy

Speedy:Jj
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime10.11.08 8:14

Maranch:Nastala u mně malá změna plánu.Vezmu si samo-manuál,meč a kopí-palcát a budu bránit základnu z nějakého hezkého stromu
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime10.11.08 16:31

No najednou to asi neuneseš. :-) Nebo na zádech, ale mě se to vymstilo, umřela mi tak brokovnice... Ještě uvidíme kde bude základna, doufám že se sežene něco lepšího - ne nedoufám, já prostě seženu něco lepšího.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime10.11.08 16:59

Vojákům bych dal ten altánek jako bázi,vlkoušůmtam jak jsem byli my a lidem by se hodilo nějaké místo u lesa třeba ten herní hřbitov
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime10.11.08 16:59

jsem poplet nám altánek
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime11.11.08 22:45

Na lesním hřbitově se cítím nejlépe.
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime12.11.08 8:30

No tak lidi bysme šouply tam jak byli upíři,na herní hřbitov lycany a nás na altánek
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime14.11.08 11:38

Základny budou tam, kde budou potřeba kvůli dějové linii. Navíc místo za poštou kde byli upíři doufám už příští rok potřeba nebude, minimálně já tam rozhodně být nechci, protože nahoře byly byty a i když o tom všichni věděli, byl tam bordel. Kde budou základny se určitě včas dozvíte.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime10.12.08 17:58

Nějak to tu usnulo. Btw: kde se mohu kouknout na fotky z UW?
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime11.12.08 11:02

Nj, přišlo stresující období zimy, školní rok se blíží ke konci, vysokoškoláci začínají šprtat a v práci se člověk nezastaví...

Fotky jsou tady na fóru, odkaz najdeš v hlavní sekci, místnost "Fotky"...
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime11.12.08 23:51

Čau lidi tady jak je

Maranch:Já se nešprtám jen si to pomatuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime29.12.08 21:48

Koukám, že Marpo je prostě nejlepší a absolutní jednička.
Návrat nahoru Goto down
matkaTristan




Poeet p?íspivku : 5
Age : 53
Registration date : 14. 11. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime05.01.09 14:13

Je ve věku, kdy si myslí, že všemu rozumějí a vše vědí nejlépe, no prostě spolkly moudrost světa. Občas s ním vedu boje, ale jinak je fajn a vycházíme spolu. santa
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime06.01.09 12:31

Nj, mám desetiletou sestru - ale je nejchytřejší z rodiny. :-D Nicméně na Vás dva byl opravdu krásný pohled - přeci jen máma se synem na LARPu a ještě tak akční to se jen tak nevidí. cheers
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime25.02.09 0:28

Zrovna vyrábím novou vlkodlačí masku, mohlo byx to dopadnout moc dobře. Vzal jsem si modelem vlkodlaka z filmu Van Helsing. Snad se to povede, jak si představuju.
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime25.02.09 11:36

Nedávno jsem zrovna na Hellsinga koukala a je fakt, že tamní vlkodlaci jsou krásně udělaní. Jen ještě vyrůst o dva metry... :-D Z čeho tu masku děláš jestli se můžu zeptat?
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Pes1961

Pes1961


Poeet p?íspivku : 41
Age : 62
Registration date : 01. 10. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime27.02.09 20:53

Základ se udělá z drobnýho pletiva. (králičí). Na to se nanese hmota buď kašírovací nebo prodávají hmotu, je velice lehká a tvrdne na vzduchu. Pokud by byl zájem podívám se na půdu a napíšu jak se jmenuje. Teď se mi tam nechce. No a na tu se nalepí srst, zasadí oči a to nejdůležitější, chci udělat pohyblivou dolní čelist a z moduritu pravé vlkodlačí tesáky. Ptal jsem se na to dcery a ta mi tohle poradila. Je vystudovaná v oboru a umí dělat masky pro divadlo a film. To pletivo se používá dost. Jinak pokud nechceš masku odlejvat z gumy, nebo latexu. Ale tohle vypadá dost dobře. Hlavně je to pevný.
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime28.02.09 12:03

Tak to se máme na co těšit, je super že ses do něčeho takového pustil. Hlavně se moc těším na výsledek, až budeš hotov neposlal bys nějaké foto?
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Sponsored content





Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Výroba kostýmu a morfů   Výroba kostýmu a morfů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Výroba kostýmu a morfů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Lycans-
Přejdi na: