Underworld City
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Underworld City

LARP, Run, Airsoft
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ohlasy a připomínky

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime29.09.08 13:47

Co se Vám líbilo a nelíbilo na letošním Underworldu?
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Bludra

Bludra


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 16. 09. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime29.09.08 18:57

Osobně mi vadila strašná zima a potom i poněkud zmatečná organizace některých úkolů. Je třeba přiznat, že organizace něčeho takovéhleho je zatraceně náročná, ale i tak si Walor těch pár špeků mohl odpustit *grim*.

Pro příště bych možná dal víc úkolů, a hlavně zařídit, aby nikdo a nic nečekal... To byl myslím největší problém...

Dost kritizování, příště bude líp. Musím vypíchnout hlavně kvalitní šermířské souboje s některými vlkodlaky, potom velice atmosférické hledání obchodníka, zakončené nečekaným zvratem, a taky skvělou atmosféru v hospodě. Určitě bych našel i víc kladů, ale to zatím stačí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime29.09.08 20:26

Je pravda, že zima se v jednu chvíli udělala velká a chyby, které vznikly, rozhodně přiznáváme a nebudeme se na nic vymlouvat. Řešení problémů v jednom člověku, co vzal Walor na sebe, bylo velmi náročné. Chyby, které jsme udělali, navíc byly znát kvůli velkému počtu lidí. Co se týče příštího ročníu, Vás, co UW zaujal, chceme vyzvat ke spolupráci, pokud Vás napadnou jakákoliv vylepšení nebo třeba zápletky, jsme jedno velké ucho.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime04.10.08 20:16

Ano souhlasím že zima byla neúprosná a dal bych do hospody aspoň teplý čaj zadarmo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime18.10.08 12:16

Maranch chtěl bych se zeptat jestli bych mohl mít manuální samopal takže jako po 1x kuličce
Návrat nahoru Goto down
Maranch
Admin
Maranch


Poeet p?íspivku : 95
Age : 35
Registration date : 04. 08. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime20.10.08 22:18

Nejspíš ano, ale ještě uvidíme jaká budou potřeba omezení, manuální snad nebude problém, pokud je u něj však možnost přepnout na dávku tak ne.
Návrat nahoru Goto down
http://web.libimseti.cz/Maranch//uvod/
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime22.10.08 17:25

to si myslim že ne já bych dávky nestřílel táta půjde za vlkodlaky ještě bych ho zranil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Speedy

Speedy


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 24. 09. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime22.10.08 22:38

Laughing Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
Rommel

Rommel


Poeet p?íspivku : 13
Age : 50
Registration date : 30. 09. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime24.10.08 17:05

Marpo napsal:
to si myslim že ne já bych dávky nestřílel táta půjde za vlkodlaky ještě bych ho zranil Very Happy
Supr dej mi na nĚj kontakt,abych ho poznal já se na něm vyřádim:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.wikingove.com
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime29.10.08 10:33

Romele jen klid až ho na začátku uvidíš dám ti vědět ok?Jo a kdybys to znal hraje divoké kmeny na serveru 8,2 jako Tchingis Khán
Návrat nahoru Goto down
Marpo

Marpo


Poeet p?íspivku : 60
Age : 28
Registration date : 02. 10. 08

Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime29.10.08 10:34

A na Underworldu mně poznáš tak se mně pak zeptej a já ti ho ukážu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ohlasy a připomínky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohlasy a připomínky   Ohlasy a připomínky Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ohlasy a připomínky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Ohlasy na Underworld City III.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Underworld City :: Vampires-
Přejdi na: